www.nakladakysro.cz
Měny:
boty levně dámské,dámské kabelky výprodej,sandály dámské,dámske tenisky online,polokozačky na podpatku
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


Požadované informace o doručení

Informace o doručení zahrnují celé jméno, správnou adresu, e-mailovou adresu, PSČ a telefonní číslo. Není-li některá adresa nebo telefonní číslo správné, neobdržíte položky, budete zodpovědní za ztracené.

Možnosti a ceny plavby

Zasílání nákupů včas je pro nás velmi důležité. Abyste se ujistili, že vaše nákupy obdržíte co nejdříve, budou položky převážně dodávány společností DHL nebo EMS. Jsme rádi, že nabízíme mezinárodní přepravu na většině míst na světě.

Doba zpracování objednávky

Všechny položky jsou odesílány do 1-2 pracovních dnů od zadání objednávky, s ověřením platby. Po odeslání obdržíte potvrzovací e-mail s dopravcem a informace o sledování objednávky.

Poznámka: Všechny objednávky jsou zpracovávány a doručovány od pondělí do pátku, s výjimkou svátků. Nemůžeme být zodpovědní za nepředvídané zpoždění, jako jsou svátky nebo nesprávné adresy. A doporučujeme, aby byl někdo k dispozici k přijetí balíčku. Pokud nejste schopni podepsat doručení doma, doporučujeme Vám posílat balíčky na vaše pracoviště.

Sledujte objednávku

Po odeslání objednávky vám zašleme měřicí kód e-mailem a vyjádříme webové stránky za 12 hodin, které můžete online ověřit. Svoje objednávky můžete také sledovat na stránce Můj účet.

Sledovací číslo k ověření:

Webové stránky EMS: http://www.ems.com.cn/english.html

Webové stránky společnosti DHL: http://www.dhl.com/en.html NEBO

zpět