www.nakladakysro.cz
Měny:
boty levně dámské,dámské kabelky výprodej,sandály dámské,dámske tenisky online,polokozačky na podpatku
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


Děkujeme, že s námi nakupujete. Respektujeme vaše soukromí a chceme chránit vaše osobní údaje. Obchod s potravinami

Náš závazek k ochraně osobních údajů

Vaše soukromí je pro nás důležité. Chcete-li lépe chránit vaše soukromí, následující upozornění vysvětluje informace, které shromažďujeme, jak se používá, jak je chráněno a jak nás kontaktovat, pokud máte nějaké obavy.

Jaké informace jsou shromažďovány:

V rámci procesu objednávky jsou shromažďovány následující informace od zákazníků: Jméno Odeslání / fakturační adresa E-mailová adresa Telefonní číslo Informace o kreditní nebo debetní kartě.

Agentská politika

Naše společnost nyní poskytuje rozsáhlé služby, aby společně s vámi pracovala a vyvíjela, včetně služby produktu a poradenství v oblasti rozšíření, podrobnosti takto:

1. rychle a účelně .. Pak byste mohli otevřít svůj vlastní nový online prodej! A naše společnost by upřednostňovala poskytnutí služby doporučit produkt a volně prodlužovat, abyste vyhrál v prvním kole! Jak se tyto informace používají Informace, které shromažďujeme, slouží k vyplnění objednávky, kontaktování kupujících, pokud mají dotazy, zasílání e-mailů se speciálními nabídkami.

2. Abychom udrželi aktualizaci produktu, doporučujeme vám, aby veškeré zboží na webových stránkách prodeje, které jsme poskytli. Zjistili bychom e-mailem nebo TEL o aktualizaci nového zboží. Současně, pokud máte nějaký požadavek na nový výrobek nebo trh, pouze zpětná vazba a naše společnost by okamžitě odpověděla.

3. Silný logistický systém podpory a společné fungování továrny, činí nás velmi jisté, že maloobchodní služby zboží. Současně, pokud jde o zásilku, by naše společnost poskytla DOOR DO DVEŘE a splácení lodní dopravy volně.

4. Maloobchodní ceny jsou stanoveny místně agentem a velkoobchodní ceny našich produktů jsou založeny na našich maloobchodních cenách. Za normálních okolností se zabýváme obchodem s 30% slevou, přičemž množství je s preferenčním zacházením.

5. Internetové stránky agentů mohou svobodně vybrat způsob platby, které závisí na praktické situaci, a silná technická podpora naší společnosti může vyvinout modul online plateb pro rozšíření vaší firmy

6. Naše společnost zaručuje, že pokud jde o množství objednávek zavedených po 12 hodinách doručení a poskytnout seznam všech objednávek číslo sledování, které můžete být on-line sledování v reálném čase. Doba, kdy se zboží dostane na místo určení, je přibližně 3-5 dní.

7. Pokud jde o přepravní zboží a související zásady a související produkty, které se týkají nejčastějších dotazů, pečujte prosím o maloobchodní webové stránky naší společnosti. Zároveň mohou agenti vycházet z jejich potřeb, poskytnout naší společnosti zpětnou vazbu, aktualizaci provedeme "podle specifikace společnosti".

zpět